Nowe mieszkania w Kielcach na Podkarczówce - zadzwoń i zapytaj o mieszkanie!

Inwestor

Inwestorem jest firma SPUREK, która od 1993 roku świadczy usługi budowlane.

Naszą firmę tworzą najlepsi profesjonaliści z branży, dzięki czemu możemy pochwalić się wizerunkiem rzetelnej firmy, która terminowo realizuje zlecone zadania. 

Prowadzimy budowy inwestycji pod klucz – począwszy od wsparcia na etapie projektowania obiektu, przez jego wykonawstwo i nadzór budowlany, aż po końcowy odbiór inwestycji. 

Naszą specjalnością są najbardziej skomplikowane remonty kapitalne obiektów. Prowadzimy także prace ziemne każdego rodzaju, przygotowujemy tereny pod nowe inwestycje, a także wykonujemy nawet najtrudniejsze rozbiórki budowlane. 

W naszej pracy stosujemy wyłącznie sprawdzone na rynku atestowane materiały i nowoczesne technologie budowlane  – nie do przecenienia pozostaje jednak wiedza i ogromne doświadczenie naszych pracowników. Doświadczenie to oraz dostęp do nowoczesnych, profesjonalnych narzędzi jest gwarancją usług najwyższej jakości. 

Sukces firmy SPUREK, jest efektem prowadzenia konsekwentnej strategii rozwoju firmy, w której stawiamy przede wszystkim na rozwój naszej kadry pracowniczej – liczne specjalistyczne szkolenia, a także: inwestycje w profesjonalny, wysokiej klasy sprzęt i zaplecze techniczne oraz współpraca z najlepszymi podmiotami branży budowlanej. 

Lista polubionych mieszkań

Brak polubionych mieszkań